Шукати в цьому блозі

вівторок, 20 листопада 2012 р.

Happy Diwali!

Тримайте свіжі фотки з індійського свята Дівалі, що знаменує собою перемогу добра над злом і закінчення фінансового року (мені здається, ці дві події якось пов’язані).

На даху готелю

Хоча це насамперед свято вогнів, на вулицях було більше шуму від петард, ніж світла. Схоже, індійці люблять святкувати шумно. Подекуди можна було бачити молодих людей студентського віку, що кидають петарди на середину дороги та радіють, як діти.

Святковий салют


По всій країні був вихідний, але ми не знали, куди податися, та й перспектива схопити якусь петарду якось не дуже надихала. Побачивши, що ми нудьгуємо, власник готелю запропонував нам з’їздити у справжній храм сикхів (не плутати з ситхами). Отже, один зі співробітників готелю, сикх за віросповіданням, відвіз нас у храм ґуру Нанака, за що йому велике спасибі.

У храмі ґуру Нанака

У храмі ґуру Нанака

Це, власне, і справило найкраще враження, бо петарди, любі малята, — то не моє.

Завершення свята в молитві

А наостанок невеличка нарізка роликів, які я знімав протягом останніх двох днів свята в різних місцях: на вулицях, по дорозі до храму сикхів, у самому храмі та з даху готелю.Весь альбом лежить на Пікасі, час від часу я його доповнюватиму новими фотографіями. Як то кажуть, залишайтеся з нами!

Пуне, Індія (листопад-грудень 2012)